Wydarzenia roku 2013

Październik - Polski Festiwal
Festival

Tegoroczny XVIII Polski Festiwal możemy nazwać ogromnym sukcesem. Odwiedziło nas w tym roku więcej gości niż w poprzednich latach. Serdecznie dziękujemy wszyskim którzy nas odwiedzili w tym roku. Dziękujemy wszystkim członkom i przyjaciołom naszej misji, którzy poświecili swoj czas, siły i talent w organizację tego corocznego wydarzenia.
W niedzielę 10 listopada uczestniczyliśmy w dziękczynnej mszy św. za miniony festiwal. Bezpośrednio po mszy św. świętowaliśmy nasz sukces na wspólnym obiedzie w Sali Parafialnej.

Zdjęcia / Pictures

Maj - Bierzmowanie / Confirmation
Bierzmowanie

W środę 1go maja siedmioro młodych członków naszej misji przystąpiło do sakramantu Bierzmowania w kościele St. Brigid w San Diego.Marzec/Kwiecień - Triduum Paschalne i Wielkanoc
Wielki Tydzien i Wielkanoc

Uroczystości Triduum Paschalnego rozpoczęliśmy o 5:00 rano. Coraz więcej wiernych gromadzi się wcześnie rano aby uczestniczyć w przepięknej Liturgii Wigilii Paschalnej Wielkiej Soboty i Mszy Św. Wielkanocnej. Dziękujemy wszystkim za trud w przygotowaniu wspaniałego wydarzenia. Szczególne podziękowanie składamy naszemu parafialnemu chórowi za cudowną oprawę muzyczną.
Bóg Zapłać!

Zdjęcia / Pictures

Marzec - Obchody Niedzieli Palmowej
Obchody Niedzieli Palmowej Clap your hands all you people.
Shout unto God with a voice of praise!
They took palm branches and went out to meet him,
shouting, "Hosanna! Blessed is he who comes in the name of the Lord!

John 12:13

Zdjęcia / Pictures

Marzec - Relikwia Św. Ojca Pio
Relikwia W niedzielę 10 marca na mszy św. o godz. 11:00 uroczyście przywitaliśmy Relikwię I stopnia Św. Ojca Pio. Otrzymaliśmy z Rzymu fragment bandaża nasączonego krwią przykrywającego stygmaty Ojca Pio. Mszę św. celebrował ksiądz Louis Solcia CRSP z Włoskiej Parafii "Our Lady of the Rosary" w San Diego. Po uroczystości, licznie zgromadzeni parafianie i goście spotkali się w sali parafialnej na wspólnym polsko-włoskim obiedzie.

On Sunday, March 10, St. Maximilian Kolbe Polish Mission in Pacific Beach welcomed a first-class relic of St. Padre Pio of Pietrelcina. Our parish, has received from Rome a cloth stained with blood from St. Pio's stigmatic wounds. Barnabite Father Louis Solcia, associate pastor of Our Lady of the Rosary Parish in Little Italy, celebrated the Mass. After Mass, the relic was exposed for veneration.

Zdjęcia / Pictures

Styczeń - Poświęcenie sztandaru parafialnego i Opłatek
Poświęcenie sztandaru parafialnego i Oplatek W niedzielę 13 stycznia podczas mszy św. o godzinie 11:00 odbyło się uroczyste poświęcenie naszego sztandaru parafialnego. Sztandar został ufundowany przez rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Sw. którym jestesmy bardzo wdzięczni za ten wspaniały podarunek. Po mszy św. zgromadziliśmy się na parafialnym "Opłatku", dzieląc się opłatkiem i składając sobie wzajemnie życzenia. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i mile spędzony czas. Dziękujemy członkom naszego misyjnego churu za prowadzenie wspólnego śpiewu przepięknych polskich kolęd. Dziękujemy również tym którzy przygotowali tą wspaniałą ucztę.

Zdjęcia / Pictures

Kronika wydarzeń z poprzednich lat
Kronika lat 2008 - 2011 Kronika roku 2012 Kronika roku 2014